Hakkımızda

1982'den bu yana sabun makinaları üretiyoruz.

10
Yıllık Deneyim
Aydın İncirliova ilçesinde faaliyet gösteren firmamız, deneyimi ve kalitesinden ödün vermeyen anlayışı ile katı sabun makinaları sektöründe hizmet vermektedir

Firmamız sırası ile;

Sabun Finiş Hattı, Yedek Parça imalatını gelişen teknoloji ile yapmaktadır.

Bunların yanı sıra katı sabun sektöründe kullanılan diğer ürünlerin temini konusunda da uzmanlaşmış kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Bu ürünler ;

  • Yarı Mamul Sabun Hammaddesi(Sabun Granul,Sabun Cips,Sabun Makarna),
  • Yardımcı Kimyasal Ürünler(Parfum, Gliserin, Titan Di Oksit, Tinopal, vs…),
  • Kağıt Sargı Paketleme Makinası,
  • Ecopack Zarf Tipi Paketleme Makinası
  • Flowpack Döner Çene Paketleme Makinası,
  • Blister Paketleme Makinası
  • Karton Kutu Pakatleme Makinası

Ayrıca birçok ülke de sabun üretimi ile ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Firmamız özellikle ülke içerisinde sektörün yurt dışı bağımlılığını kaldırmayı ve üreticilerin yatırım maliyetlerini azaltmayı hedeflemiştir. Bu konu başlığı ile alakalı AR-GE çalışmalarımız titizlik ile devam etmektedir. Üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde üreticilerin A dan Z ye  ihtiyacına çözüm odaklı olarak hizmet etmekteyiz. Gelişen teknolojik ve ekonomik şartlara uyum göstererek sektörün yurt dışı pazarında da büyük rekabetcisi olmuştur. Bir çok ülke ile işbirliği ile çalışmakta ve ihracatımızı en üst seviyelere getirerek dünya çapında sektöre çözüm sunmaktayız.

Bu bağlamda sloganımız “Az enerji, Az Maliyet, Yüksek Verim” olmuştur.

Kaliteyi her yönü ile prensip edinen, yenilikçi, üretici, destekçi kimliği taşıyan firmamız hakkında detaylı tüm bilgilere web sayfamızda bulabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

İnsan ve çevre sağlığını korumayı temel alarak etkili ve açık iletişim bilincinde ve gayretinde olmak. Pazara sunduğumuz ürünün müşteri ihtiyaç ve beklentilerin tamanlamıyla karşılamasını sağlamak, dürüstlüğümüzden ve titiz çalışma prensiplerimizden ödün vermeyerek ülkemizdeki talepleri karşılamak yanında önümüzdeki 5 yıl içerisinde Dünya pazarında rekabetçi bir firma haline gelerek her zaman her yerde öncü olmak.

MİSYONUMUZ

Firma hizmet kalitesini yükseltmeyi ve sektördeki payını sürekli arttırmayı isteyen dinamik ve deneyimli ekibi ile, Firma politikalarımızı eksiksiz yerine getirmek.